Logo Pracuj.pl

Automatyk

Hochland Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Węgrów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    7 dni w tygodniu
  • Godziny pracy:
    06:00 -18:00, 18:00 - 06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Hochland Polska Sp. z o.o.

Gdańska 83

Węgrów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie oraz analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń i instalacji automatyki, podejmowanie działań zapobiegawczych;
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami;
  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych;
  • wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn i urządzeń;
  • analiza dokumentacji maszyn, urządzeń i instalacji automatyki, instrukcji obsługi maszyn i obowiązujących procedur;
  • czynne uczestnictwo w nowych projektach instalacji automatyki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie w obszarze automatyki, robotyki lub elektroniki;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość techniki napędowej, pneumatyki;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki, automatyki;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną i technologiczną;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji;
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (poniedziałek -piątek);
  • posiadanie aktualnych uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji i dozoru;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • umiejętność diagnozowania i programowania sterowników PLC, falowników, serwonapędów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • udział w zyskach Grupy Hochland
  • dofinansowanie posiłków w pracy
  • platforma kafeteryjna Sodexo
  • program doceniania i nagradzania pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Automatyk, Gdańska 83, Węgrów