Automatyk

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Kawka, Włocławek, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie w WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Mechaniki i Automatyki na stanowisku:

    Automatyk

    Włocławek

    Oferujemy:

    • nowe wyzwania z obszaru projektowania i programowania układów sterowania
    • rozwój poprzez udział w ciekawych projektach budowy nowych maszyn i urządzeń
    • adaptację zawodową przygotowującą do specyfiki pracy na nowym stanowisku
    • indywidualny plan rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z nami
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, świąteczne świadczenia finansowe, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, korzystanie z hali sportowej, siłowni i basenu)

    Główne zadania:

    • programowanie układów sterowania do nowych maszyn
    • udział w projektach budowy nowych urządzeń
    • dokonywanie modernizacji istniejącego parku maszynowego
    • wspieranie działu utrzymania ruchu w zakresie napraw układów sterowania

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens Simatic S7-200, 300, 1200, 1500
    • umiejętność projektowania i rozwiązywania złożonych problemów w układach sterowania
    • znajomość środowiska projektowego E-PLAN, TIA Portal V13, V14, STEP-7
    • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych i pneumatycznych
    • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne do 1kV
    • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesów przemysłowych
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektrotechnika, telekomunikacja, automatyka i robotyka)
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji aplikuj.