Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. (grupa Hitachi Astemo)O firmie

  • Bierutowska 91, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. (grupa Hitachi Astemo)

Bierutowska 91

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań prewencyjnych w oparciu o zakładowy plan TPM

  • Usuwanie awarii na maszynach obróbczych, liniach montażowych i linii galwanicznej

  • Diagnozowanie problemów technicznych oraz dokumentowanie analiz

  • Wspieranie działów konstrukcyjnych przy wdrażaniu nowych maszyn

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Modyfikowanie sterowań w celu poprawy procesów

  • Podłączanie i odłączanie maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – min. Średnie

  • Doświadczenie w zawodzie automatyka min. 3 lata

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem

  • Znajomość sterowań PLC: Rexroth MTX, Opcon, Siemens S7, SINUMERIK

  • Znajomość z zakresu sensoryki w maszynach obróbczych i liniach montażowych

  • Znajomość systemów wizyjnych (Cognex, IFM, Sick)

  • Umiejętność obsługi/programowania robotów (Staubli, Fanuc)

  • Znajomość linii galwanicznych będzie atutem

  • Znajomość podstaw TPM

  • Doświadczenie w pracy z systemem LOTO będzie atutem

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym z rotacyjnymi dniami wolnymi (atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia w elastycznych systemach)

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Premię od wyników

  • Atrakcyjne dodatki za pracę w systemie 3 zmianowym z rotacyjnymi dniami wolnymi

  • Premię wakacyjną

  • Premię świąteczną

  • Premie w ramach Systemu Pomysłów Pracowniczych i Programu Rekomendacji

  • Pożyczki dla Pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Przyjazny system wdrożenia i szkoleń wstępnych

  • Możliwość rozwoju, szkolenia

  • Prywatną opiekę medyczną opieki medycznej Luxmed dla Pracowników i ich rodzin na atrakcyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie na Życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowaną kartę Multisport

  • Dofinansowane dojazdy pracownicze z wybranych kierunków

  • Dofinansowanie posiłków w kantynie

  • Liczne wydarzenia dla pracowników ich rodzin (dzień rodzinny, dofinansowane wyjazdy na kolonie i zimowiska, zabawa mikołajkowa, konkursy z nagrodami etc.)

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. ( grupa Hitachi Astemo)

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Chassis Brakes International Poland jest częścią Hitachi Astemo, która koncentruje się na wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie mobilności w dziedzinie elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności, aby pomóc zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort. Razem przyczyniamy się do zrównoważonego społeczeństwa i poprawy jakości życia, dostarczając rozwiązania mobilne, które satysfakcjonują naszych klientów i stanowią przyszły rdzeń systemów motoryzacyjnych i motocyklowych. Dzięki Naszym pracownikom możemy osiągać te cele i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse.

Nasza dywizja Brake Business Unit jest jednym z największych na świecie producentów samochodowych układów hamulcowych. Nasze produkty - hamulce tarczowe, bębnowe, elektromechaniczne hamulce postojowe i wirniki - dedykowane są do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych i dwukołowych poprzez producentów oryginalnego wyposażenia oraz kanały dystrybucji na rynku wtórnym. Mamy globalny zasięg, prowadząc działalność w Europie, Azji, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Informacje o firmie

W Hitachi Astemo Harmonia, Szczerość i Pionierski Duch to wartości praktykowane - szanujemy się nawzajem, nigdy nie rezygnujemy z odpowiedzialności i pracujemy kreatywnie, aby wypełnić naszą misję. Nasi ludzie mają ekscytujące możliwości rozwoju w prawdziwie międzynarodowym biznesie, w którym są dumni z bycia częścią innowacyjnego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację dzięki którym budujemy przyjazne środowisko pracy, sprzyjające wykorzystaniu naszego pełnego potencjału. Wierzymy, że da nam to siłę do wprowadzania wielkich innowacji, w celu tworzenia nowych wartości dla ludzi, pojazdów i społeczeństwa oraz do uwolnienia naszego pełnego potencjału, aby stać się światowym liderem we wszystkim, co robimy.

www.hitachiastemo.com