Oferta pracy

Automatyk

Persan Polska s.a.O firmie

  • Krakowska 112/116, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Persan Polska s.a.

Krakowska 112/116

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii parku maszynowego,

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz działań prewencyjnych,

  • Instalowanie oraz odbieranie maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie modyfikacji w sterownikach PLC,

  • Analizowanie dokumentacji i schematów elektrycznych,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz procedur wewnętrznych,

  • Przygotowanie raportów na potrzeby Zespołu oraz Zarządu firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej zawodowego (preferowane techniczne),

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu – preferowane osoby posiadające doświadczenie w obszarze produkcyjnym na stanowisku Automatyka lub Elektro-Mechanika,

  • Praktyka w identyfikacji przyczyn awarii oraz prowadzeniu działań prewencyjnych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

  • Znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Ważne uprawnienia w zakresie dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych (do 1 KV),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz rzetelność,

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Premia produkcyjna,

  • Dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,

  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Przewiń do profilu firmy