Automatyk

Walki Sp. z o.o.

Kiełczowska 74

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie procesów automatyki w pracy linii produkcyjnej poprzez wykonywane przeglądy, diagnostykę, usuwanie awarii oraz remonty z zakresu automatyki, elektroniki oraz elektryki maszyn i urządzeń technicznych,

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie hydrauliki siłowej oraz pneumatyki,

  • koordynowanie pracy działu utrzymania ruchu na zmianie,

  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • aktywny udział w doskonaleniu systemu Utrzymania Ruchu (części zamienne, modernizacje, optymalizacja kosztów),

  • przestrzeganie standardów jakościowych zgodnie z normami obowiązującymi w firmie,

  • realizowanie innych poleceń przełożonego związanych z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • umiejętność diagnozowania usterek z zakresu automatyki,

  • umiejętność programowania sterowników PLC,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia SEP E1 do 1kV,

  • mile widziane uprawnienia SEP E2 oraz E3,

  • znajomość zagadnień związanych z układami pneumatyki i hydrauliki siłowej

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki w firmie produkcyjnej poparta min. rocznym doświadczenie na analogicznym stanowisku.

To oferujemy

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów,

  • Gorąca pizza w piątek, atrakcyjny system premiowania, premia świąteczna,

  • Szkolenia w zakresie suwnic, uprawnień do obsługi urządzeń elektrycznych SEP, wózków widłowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.