Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

FORSYS Sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Jana Brzechwy 3
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

FORSYS Sp. z o.o.

Jana Brzechwy 3

Wrocław

Jesteśmy profesjonalnym producentem i cenionym integratorem rozwiązań w dziedzinie automatyzacji procesów, obiektów i maszyn. Projektujemy i wdrażamy efektywne systemy wizualizacji i sterowania, które pozwalają uzyskać optymalizację zarządzania procesami. Implementujemy systemy telemetrii i telesterowania dla projektowanych i modernizowanych obiektów. Wdrażane przez nas systemy automatyki pozwalają sterować procesami i kontrolować kluczowe parametry.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej forsys.pl

Automatyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie systemów automatyki przemysłowej
  • Dobór metod pomiarowych oraz dobór urządzeń
  • Praca nad algorytmami sterowania
  • Implementacja programów dla sterowników PLC
  • Tworzenie systemów klasy Scada oraz systemów nadzoru produkcji
  • Praca nad aplikacjami paneli operatorskich
  • Wdrażanie i rozruch systemów automatyki

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomości programowania sterowników PLC w szczególności: Siemens S7-300, S7-1200, S7-1500, Emerson (GE) Rx3i
  • Dobra znajomości systemów SCADA: InTouch, Cimplicity, iFix, Asix
  • Obsługa programów do projektowania systemów automatyki: Eplan, AutoCad
  • Doświadczenie przy realizacji zadań związanych z wyżej określonym zakresem
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

DOCENIAMY:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w pracę i kreatywność
  • Referencje z poprzednich miejsc pracy

OFERTA:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Pełna wyzwań, rozwijająca i zróżnicowana praca
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki i telemetrii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne