Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje osób na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Wspieranie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych oraz naprawy maszyn,
    • Zapewnienie poprawnej i bezawaryjnej pracy systemów automatyki,
    • Udział w montażu i rozruchu nowych systemów i urządzeń,
    • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej,
    • Modernizację istniejących systemów automatyki i urządzeń,
    • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem możliwości optymalizacji i automatyzacji we współpracy z działem produkcji,
    • Przygotowanie wycen projektów.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie: inżynier/technik automatyk,
    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy przy utrzymaniu lub projektowaniu systemów automatyki,
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki i pneumatyki,
    • Umiejętność programowania systemów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich itp.),
    • Znajomość sieci przemysłowych Profibus, Profinet,
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w środowisku EPLAN,
    • Uprawnienia SEP do 1 Kv,
    • Dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
    • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom