Automatyk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 29.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje osób na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wspieranie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych oraz naprawy maszyn,
  • Zapewnienie poprawnej i bezawaryjnej pracy systemów automatyki,
  • Udział w montażu i rozruchu nowych systemów i urządzeń,
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Modernizację istniejących systemów automatyki i urządzeń,
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem możliwości optymalizacji i automatyzacji we współpracy z działem produkcji,
  • Przygotowanie wycen projektów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: inżynier/technik automatyk,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy przy utrzymaniu lub projektowaniu systemów automatyki,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki i pneumatyki,
  • Umiejętność programowania systemów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich itp.),
  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus, Profinet,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w środowisku EPLAN,
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv,
  • Dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się