Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Września
    Relokacja do województwa wielkopolskiego

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
    • znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki,
    • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń  i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
    • podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki,
    • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
    • mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Zadania:

    • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
    • dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC,
    • konfiguracja komponentów automatyki,
    • analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych  w celu eliminowania przestojów produkcyjnych,
    • prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
    • nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
    • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
    • współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi,
    • praca w systemie 4 brygadowym.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
    • pomoc w relokacji dla osób spoza Wielkopolski,
    • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
    • kontakt z najnowszymi technologiami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych w czasie procesu rekrutacji jest Gestamp Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Działkowców 12, 62-300 Września, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000126702, NIP 6912202707, REGON 390997755. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

    Prosimy o niezamieszczanie w CV swojego wizerunku. Jeśli wysyłasz do nas CV zawierające Twoje zdjęcie oznacza to, że dobrowolnie i świadomie zamieściłeś swój wizerunek. Jeśli CV wraz ze zdjęciem zostało do nas wysłane omyłkowo poinformuj nas o tym fakcie a niezwłocznie zostanie Twoje CV usunięte z naszej bazy.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie przez okres kolejnych 12 miesięcy, w celu wykorzystania przy innych projektach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gestamp Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: + 48 61 436 96 00, przy czym cofnięcie zgód nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.