Oferta pracy

Automatyk wtryskarek

Wezi-tec Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 299, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jaworzyńska 299

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji,

  • utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych,

  • wprowadzanie zmian i optymalizacji w maszynach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (automatyk, elektronik lub podobne) lub średnie techniczne z 2 letnim doświadczeniem,

  • minimum roczne doświadczenie w dziale UR,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,

  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołącz do naszego zespołu !

Przewiń do profilu firmy