Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk

Wyborowa Pernod Ricard

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Czym się będziesz zajmować?

• Utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń,

• Zmianą oprzyrządowania w liniach produkcyjnych przy zmianie produktu,

• Programowaniem konfiguracji maszyn dla nowych produktów,

• Projektowaniem i utrzymaniem baz danych dla urządzeń znakujących,

• Modyfikacją programów w sterownikach PLC maszyn,

• Analizowaniem i rozwiązywaniem problemów w zakresie automatyki,

• Optymalizacją procesów produkcji,

• Współpracą z działami: produkcji, jakości, technologii i magazynu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe techniczne lub wyższe (kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, elektryka lub pokrewne),

  • Masz aktualne uprawnienia elektryczne SEP „E” do 1kV,

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG),

  • Znasz w praktyce zasady działania procesów automatyki i sterowania oraz układów technologicznych,

  • Potrafisz posługiwać się dokumentacją techniczną,

  • Jesteś dobrze zorganizowaną osobą i proaktywnie podchodzisz do pracy,

  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku,

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (B1) – mile widziane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Wyborowa Pernod Ricard,

  • Jasno określone zadania i dynamiczne środowisko pracy,

  • System premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów,

  • Pakiet benefitów firmowych, m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne, możliwość udziału w szkoleniach i kursach,

  • Miejsce pracy w centrum miasta wraz z przyzakładowym parkingiem dla pracowników,

  • Firmowy ośrodek wypoczynkowy,

  • Pracę w serdecznej atmosferze z ludźmi z pasją,

  • Udział w wydarzeniach firmowych, m.in. Responsibl’All Day.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wyborowa Pernod Ricard to spółka dystrybucyjna prowadząca marketing i sprzedaż marek dostępnych w ramach Grupy Pernod Ricard. Ponadto, odpowiada za produkcję, dystrybucję i rozwój polskich wódek i marki Becherovka, na arenie międzynarodowej.

W naszej ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany. W Polsce odpowiadamy za dystrybucję renomowanych alkoholi, w tym: whisky Ballantine’s, Chivas Regal i Jameson, wódek Absolut i Wyborowa oraz produktów z innych kategorii takich jak rum Havana Club, likier Malibu, szampan G.H.Mumm, wina Jacob’s Creek.

Przewiń do profilu firmy