Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

BOWA Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Złotkowo (pow. poznański)

    Złotkowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące zapewnienie pracy ciągów technologicznych

  • przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn urządzeń i instalacji – aktualizacja dokumentacji technicznej

  • instalacja nowych urządzeń i maszyn

  • realizacja własnych pomysłów dotyczących usprawnień w zakresie poprawy pracy maszyn i urządzeń

  • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych

  • kontrola eksploatacji maszyn i urządzeń zgodnie z DTR

  • organizacja, aktualizacja i kontrola magazynu części zamiennych

  • planowanie przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka, elektronika lub elektrotechnika) poparte doświadczeniem zawodowym

  • znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 2 lata

  • znajomość sterowników PLC (Siemens)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 6:00–14:00 i 14:00-22:00 (naprzemiennie)

  • umowę o pracę

  • dofinansowane posiłki oraz napoje

  • stabilność zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowaną kartę Multisport

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

BOWA Polska Sp. z o. o.

BOWA Polska - firma z kapitałem niemieckim z siedzibą w Złotkowie (gmina Suchy Las) koło Poznania jest wiodącym producentem czujników hamulcowych w Europie oraz cenionym dostawcą w przemyśle motoryzacyjnym. Jesteśmy również odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem oferującym produkty elektrochirurgiczne. W fabryce w Polsce zatrudniamy obecnie blisko 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności w zakresie automatyki, mechaniki precyzyjnej, systemów sterowania.