Oferta pracy

Automatyk Zmianowy w Dziale Utrzymania Ruchu

CANPACK GroupO firmie

  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CANPACK Group

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;

  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;

  • Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;

  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;

  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;

  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;

  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym - warunek konieczny;

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV (SEP) - warunek konieczny;

  • Wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);

  • Wiedza z zakresu obsługi i programowania dowolnych sterowników PLC (mile widziane Allen-Bradley);

  • Wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna

  • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania ciekawych doświadczeń

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie i NNW

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy