Automatyk

Advisory Group TEST Human Resources

  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy pracowników do nowo tworzącego się oddziału w Żorach (inwestycja greenfield).

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesów produkcji w zakresie konfiguracji nastaw urządzeń na I poziomie utrzymania oraz urządzeń do produkcji i automatów

  • Wykonywanie rutynowej konserwacji urządzeń do produkcji, automatów i robotów

  • Programowanie robotów i peryferii zgodnie z wykonywanym produktem lub częścią

  • Bieżące raportowanie do Inżyniera Procesu o ewentualnych trudnościach

  • Zgłaszanie możliwych usprawnień

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w obszarze np. mechatronika, automatyka, elektrotechnika, elektronika itp.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Znajomości zagadnień z zakresu automatyki, mechatroniki, elektroniki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

  • Umiejętność samodzielnej diagnostyki maszyn i urządzeń za pomocą zewnętrznych narzędzi wykorzystywanych w układach automatyki przemysłowej

  • Umiejętność doboru właściwych narzędzi i materiałów do prac

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w nowej organizacji i uczestnictwo w tworzeniu zespołu

  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych

  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

  • Bonusy finansowe oraz trzynaste wynagrodzenie

  • Przyjazne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku