Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

ELPLAST EUROPE Sp. z o.o.

  • Strażacka 42, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Strażacka 42

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI

  • Stały nadzór nad urządzeniami elektrycznymi, elektronicznymi i automatyki

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • Aktywny udział w projektowaniu maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie przeglądów i usprawnianie maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Znajomość programowania sterowników PLC oraz paneli HMI (Omron) w stopniu przynajmniej podstawowym

  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów

  • Dokładność i precyzja

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy automatyka

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długotrwałą współpracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Udział w ciekawych projektach

  • Kontakt z nowoczesną techniką i technologiami

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość skorzystania z pakietów sportowych Medicover Sport

  • Kawę, herbatę oraz owoce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeśli

  • Masz zdolności i wykształcenie techniczne

  • Nie boisz się nowych wyzwań

  • Nie brak Ci motywacji w działaniu

  • Zapraszamy do nas!!!

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych na rynku światowym. Dostarczamy nasze zamknięcia EL-ZIP(R) Press to Close Zippers do ponad 1000 klientów, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Nasza firma, posiadająca ponad czterdzieści lat doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w tym w technologiach wytłaczania i formowania wtryskowego, oferuje swoim kontrahentom pewność, że otrzymają od nas zamknięcia strunowe o najwyższej dostępnej dziś na rynku jakości.

Przewiń do profilu firmy