Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Autor Opracowujący Dokumentację Produktu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    oczekiwanie lubi zaskoczenie
    Odkryj szerokie możliwości kariery oferowane przez
    wiodącą firmę chemiczną na świecie.
    www.basf.com/career

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Autor Opracowujący Dokumentację Produktu (Biodossier Author)
    Miejsce pracy: Warszawa
    EUC/NA_BioAuthor

    Obowiązki:

    • tworzenie dokumentacji biologicznej produktu w języku angielskim zgodnie z obowiązującymi wymogami regulacyjnymi przy ścisłej współpracy z lokalnym oraz międzynarodowym zespołem
    • sporządzanie projektów etykiet we współpracy z lokalnymi i regionalnymi menedżerami ds. rejestracji produktów oraz menedżerami ds. upraw
    • udział w regionalnych spotkaniach z autorami bio-dokumentacji i aktywne reprezentowanie interesów działu
    • utrzymywanie stałych relacji biznesowych z zewnętrznymi wykonawcami badań oraz europejską siecią autorów dokumentacji biologicznej w BASF

    Wymagania:

    • 2-4 letnie doświadczenie w obszarze rolnictwa lub biologii
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rolnictwo, chemia, biologia
    • umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy
    • biegła obsługa pakietu MS Office
    • umiejętność korzystania z baz danych ARM/SPEAD/REGY/AP
    • dobra znajomość metod statystycznych
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz szeroki pakiet dodatków socjalnych
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego

    Zaskoczy Cię niezwykle szeroka oferta możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie BASF.

    Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o złożenie aplikacji do dnia 28.02.2015.

    Kod referencyjny oferty: REF: EUC/NA_BioAuthor

    Administratorem danych jest BASF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-326, Al. Jerozolimskie 154 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom