Oferta pracy

Autor/Redaktor

ICAN InstituteO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

ICAN Institute poszukuje autorów/redaktorów artykułów publikowanych na łamach dwóch magazynów: „ICAN Management Review” oraz „MIT Sloan Management Review”, interesujących się szeroko pojętą tematyką prowadzenia biznesu, a także jego psychologicznych i technologicznych aspektów. Poszukujemy osoby o otwartym umyśle, kreatywnej, samodzielnej, potrafiącej niebanalnie spojrzeć na zagadnienie i nie mającej obaw w związku z wyzwaniami, jakie stawiają cyfrowe media (serwis internetowy, podcasty, formy audio, webinaria).

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność logicznej argumentacji we własnym tekście

  • Umiejętność wyszukiwania informacji w bazach publikacji naukowych i innych źródłach poruszających tematykę biznesową

  • Samodzielność w proponowaniu tematów

  • Dociekliwość oraz zaangażowania w projekty cyfrowe (tworzenie podcastów i form wideo)

  • Chęć nauki

  • Terminowość

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B, UoDz, Uz)

  • Udział w prestiżowych projektach wydawniczych

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów pasujących do misji ICAN Institute

  • Możliwość uczestniczenia w projektach prowadzonych przez ICAN Institute (szkolenia, webinaria, konferencje)

  • Pracę zdalną lub w warszawskim biurze

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dostęp do bogatej bazy wiedzy online

  • udział w szkoleniach

ICAN Institute

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, dostarczając praktyczną i aktualną wiedzę biznesową, ułatwiającą menedżerom i przedsiębiorcom osiąganie sukcesów. Jesteśmy wydawcą „ICAN Management Review” (tytułu specjalizującego się w strategii i przywództwie) i pierwszym w Europie lokalnej edycji „MIT Sloan Management Review” (wiodącego tytułu łączącego tematykę biznesu, technologii i innowacji). Aby ułatwić liderom realizację celów zawodowych, stworzyliśmy ICAN Business Insight – serwis łączący wszystkie obszary naszych aktywności: wydawniczą, konsultingowe, szkoleniowe, badawcze oraz eventowe.

Od ponad 20 lat (w lat 2003-2020 jako wydawca polskiej edycji Harvard Business Review, ICAN Management Review jest naszym następcą tego tytułu) konsekwentnie realizujemy misję wspierania polskich przedsiębiorców i menedżerów, dostarczając im sprawdzoną wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży. Współpracujemy z najlepszymi na świecie ośrodkami naukowo-badawczym.

Przewiń do profilu firmy