Ta oferta pracy jest nieaktualna od 640 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Autoryzowany Doradca Biznesowy Sieci Play

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-01-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:
    • aktywna sprzedaż produktów i usług sieci Play
    • pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych
    • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów
    • doradzanie klientom w zakresie wyboru usług, telefonów, akcesoriów
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem
    • wykształcenie co najmniej średnie
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
    • własna działalność gospodarcza
    • prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku
    • umiejętność budowania własnej bazy Klientów
    • znajomość lokalnego rynku biznesowego
    • znajomość specyfiki pracy z Klientem biznesowym
    • wymierne sukcesy sprzedażowe
    • własny samochód
    Oferujemy:
    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku (zamieszczając w tytule informację "Autoryzowany Doradca Biznesowy - teren działania") lub kontakt pod numer +48 790 044 080