Autoryzowany Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła (D2D)

NASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Naster działa z sukcesami od roku 2010r i jest liderem sprzedaży energii i gazu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii. W związku z naszym intensywnym  rozwojem poszukujemy osób na stanowisko doradcy techniczno-handlowego.

Jeżeli jesteś najlepszy w tym co robisz możesz uzyskać średnie zarobki na poziomie kilkunastu tysięcy miesięcznie lub wyższe.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, jesteś przebojowy oraz z łatwością umawiasz spotkania z klientem po jednym telefonie i potrafisz zamknąć sprzedaż na pierwszym spotkaniu - zgłoś się właśnie do Nas! Nie jest dla nas istotne doświadczenie w branży fotowoltaicznej, jednak musisz mieć doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w sprzedaży bezpośredniej. Szukamy tylko ambitnych, zdeterminowanych i niesamowicie zmotywowanych przedstawicieli handlowych. Musisz być oszałamiającym prezenterem oraz porozumieć się z każdym klientem, a jeżeli dodatkowo jesteś mistrzem finalizowania transakcji to osiągniesz z nami sukces!

Zadania jakie będziesz realizował:

  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki oraz pomp ciepła;
  • Sprzedaż odnawialnych źródeł energii w systemie D2D;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych;
  • Opracowanie indywidualnej oferty dla klienta;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Zapewnienie najwyższej obsługi klienta;
  • Rozwijanie portfela klientów.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów lub usług;
  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki oraz pomp ciepła ;
  • Wiedza z zakresu audytów odnawialnych źródeł energii;
  • Wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży.

Co Ci zaproponujemy:

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (brak górnego limitu);
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Stała pomoc merytoryczna;
  • Pełne wsparcie back office – w tym przygotowywanie wycen;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi;
  • Możliwość awansu – przejrzysty plan kariery;

 Aplikuj tylko wtedy, gdy w sprzedaży przekraczasz normę i potrafisz to udowodnić. To wszystko w najszybciej rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Zatrudniamy nadzwyczajnych pracowników, a nie ich dyplomy czy CV. Jeżeli masz to „coś” - na pewno to zauważymy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne