Oferta pracy

Autoryzowany Partner 3S - Doradca Biznesowy

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie marki 3S na lokalnym rynku biznesowym

  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż w zakresie rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu

  • współpraca z dotychczasowymi klientami w ramach stale rozwijanego portfolio usług

  • koordynowanie projektów sprzedażowych od prospectingu po wdrożenie rozwiązania i opiekę powdrożeniową

  • systematyczne poszerzanie i aktualizowanie własnej wiedzy specjalistycznej

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B, szczególnie w branży telekomunikacyjnej

  • jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną

  • dysponujesz prawem jazdy i własnym samochodem ze względu na mobilny charakter pracy

  • prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy na jej założenie

To oferujemy

  • miesięczny system prowizyjny

  • stałe wsparcie ze strony zespołu sprzedaży pośredniej oraz naszych inżynierów

  • bardzo atrakcyjny i konkretny system wynagrodzeń. Twoje miesięczne wynagrodzenie uzależnione jest od wielkości Twojego portfela sprzedażowego

  • profesjonalne szkolenia oraz pełną opiekę mentora na każdym etapie pracy

  • brak planów sprzedażowych