Autoryzowany Partner Agencyjny

Columbus Energy S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzisz firmę w branży energetycznej, nieruchomości, budowlanej, finansów, innych?

  • Masz własną sieć sprzedażową lub chcesz ją szybko stworzyć?

  • Męczą Cię ograniczenia i niemożności obecnych umów partnerskich i niepewnych na rynku graczy?

  • Poszukujesz stabilnego i rozwojowego na lata biznesu, który gwarantuje Ci lider rynkowy?

  • Chcesz stać się częścią potężnego Columbusowego Teamu i czuć jego wsparcie?

Nasze wymagania

Poszukujemy osób i aktywnych grup sprzedażowych:

✔prowadzących własną działalność biznesową,

✔z doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży,

✔otwartych na nowe możliwości rynkowe,

✔dążących do stałego rozwoju i pozyskiwania wiedzy,

✔zainteresowanych tematem PV i najnowszych rozwiązań w zakresie OZE.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie prowizje,

  • szkolenia, coaching, stały rozwój kompetencji,

  • kompleksową obsługę pozyskanego klienta (projekt, finansowanie, montaż),

  • współpracę na podstawie umowy agencyjnej,

  • pracę z klientem indywidualnym i biznesowym,

  • doskonale sprzedające się produkty OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe i energia elektryczna)

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Podejmij wyzwanie i zostań Autoryzowanym Partnerem Agencyjnym Columbus Energy S.A. – Numeru 1 na rynku fotowoltaiki i elektromobilności!

Dołącz już teraz. Zapraszamy do współpracy!