Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Autoryzowany Partner Agencyjny

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych do klientów indywidualnych i biznesowych.

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie sprzedażowe minimum 2 lata w preferowanych branżach takich jak: OZE, sprzedaż energii elektrycznej, telekomunikacja, finanse, ubezpieczenia, oświetlenie i pokrewne,

  • chcesz rozpocząć przygodę z OZE lub poszerzyć obecne portfolio produktowe o sprzedaż fotowoltaiki i produktów komplementarnych,

  • masz zespół sprzedażowy lub chcesz rozwijać sieć agencyjną.

To oferujemy

  • Szereg dodatkowych benefitów po osiągnięciu poszczególnych pułapów sprzedażowych:

  • dodatkowe premie,

  • samochód klasy premium

  • zwrot koszt funkcjonowania biura,

  • flota samochodowa dla pracowników,

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Zapewniamy:

  • pakiet „STARTOWY” – pakiet leadów sprzedażowych,

  • pakiet „ ZA SPRZEDAŻ” – pakiet leadów za każdy sprzedany kWp,

  • projekt ekspres w ciągu 30 minut,

  • montaż instalacji w ciągu 14 dni,

  • wsparcie: sprzedaży, projektowe, techniczne, w zakresie finansowania klienta,

  • wszelkie formalności po podpisaniu umowy procedowane przez FG Energy,

  • wdrożenie do sprzedaży (teoretyczne i praktyczne),

  • pakiet szkoleń (techniczne, sprzedażowe),

  • dedykowany opiekun do bieżącej współpracy,

  • wysokie stawki prowizyjne, wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży.