Oferta pracy

Autoryzowany partner (w zakresie finansowania pojazdów)

Noble Finance S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Noble Finance S.A. jest nowoczesną Spółką, która oferuje usługi związane z finansowaniem pojazdów. Naszymi głównymi produktami są leasing operacyjny, pożyczka, a także kredyt samochodowy. Uproszczone procedury, minimum formalności oraz szybkość decyzji to kluczowe aspekty, którymi kierujemy się podczas współpracy z naszymi klientami.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, aktualnie poszukujemy osób z całej Polski, zainteresowanych współpracą jako:
AUTORYZOWANY PARTNER
(w zakresie finansowania pojazdów)Numer ref.: miejsce pracy: Cała Polska

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą (B2B),
  • Dostęp do pełnej oferty produktowej,
  • Nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające proces sprzedaży,
  • Do wyboru dwa modele współpracy – oparty na pełnej obsłudze transakcji lub procesie przekazywania leadów,
  • Szkolenie wstępne i niezbędne szkolenia dodatkowe w trakcie współpracy,
  • Codzienne wsparcie i pomoc koordynatorów,
  • Szybkie wypłaty prowizji,
  • Programy umożliwiające uzyskanie dodatkowego wynagrodzenia.

Zadania:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacja oferowanych produktów finansowych,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,
  • Realizację celów sprzedażowych na danym obszarze działania.

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu podstawowych narzędzi finansowania przedsiębiorstw,
  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub samochodowej,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celu.

Do podjęcia współpracy zapraszamy biura księgowo-rachunkowe, agentów ubezpieczeniowych, pośredników gotówkowych i hipotecznych.

Telefon do kontaktu: 600211099
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wysyłając dokumenty rekrutacyjne prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji / formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Noble Finance SA zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L.2016.119.1).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy