Oferta pracy

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy B2B

NASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Naster działa z sukcesami od roku 2010r i jest liderem sprzedaży energii i gazu w oparciu o współpracę z PGE Obrót S.A. oraz Firmą dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła.

W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osób do pozyskania i obsługi klienta biznesowego w sprzedaży energii i gazu lub energii odnawialnej.

Jeżeli jesteś najlepszy w tym co robisz możesz uzyskać średnie zarobki na poziomie kilkunastu tysięcy miesięcznie lub wyższe.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, z łatwością umawiasz spotkania z klientem, masz zdolność osiągania celów i potrafisz zamknąć sprzedaż na pierwszym spotkaniu - zgłoś się właśnie do Nas! Nie jest dla nas istotne doświadczenie w branży sprzedaży energii i gazu lub OZE, jednak musisz mieć doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w sprzedaży bezpośredniej. Szukamy tylko ambitnych, zdeterminowanych i niesamowicie zmotywowanych przedstawicieli handlowych.

Zadania jakie będziesz realizował:

  • Obsługa klienta biznesowego w zakresie sprzedaży prądu lub odnawialnych źródeł energii;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych;
  • Opracowanie indywidualnej oferty dla klienta;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Zapewnienie najwyższej obsługi klienta;
  • Rozwijanie portfela klientów.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług dla Klienta biznesowego;
  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki / energii i gazu;
  • Wiedza z zakresu audytów energetycznych, pomp ciepła;
  • Wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży;
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności sprzedaży.

Co Ci zaproponujemy:

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (brak górnego limitu);
  • Dostęp do leadów z call center oraz marketingu internetowego;
  • Profesjonalne szkolenia
  • Stała pomoc merytoryczna;
  • Pełne wsparcie back office – w tym przygotowywanie wycen;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi;

To Ty decydujesz w jakim kierunku sprzedaży chcesz się realizować – czy branża energetyczna lub czy branża odnawialnych źródeł energii.

Aplikuj tylko wtedy, gdy w sprzedaży przekraczasz normę i potrafisz to udowodnić. To wszystko w najszybciej rozwijającej się branży energetycznej. Zatrudniamy nadzwyczajnych pracowników, a nie ich dyplomy czy CV. Jeżeli masz to „coś” - na pewno to zauważymy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikuj tylko wtedy, gdy w sprzedaży przekraczasz normę i potrafisz to udowodnić. To wszystko w najszybciej rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Zatrudniamy nadzwyczajnych pracowników, a nie ich dyplomy czy CV. Jeżeli masz to „coś” - na pewno to zauważymy!

Ogłoszenie archiwalne