Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Najlepszy Agent sprzedaży energii i gazu szuka
    najlepszych Przedstawicieli Handlowych (wyłącznie z doświadczeniem w branży energetycznej)

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu dla klientów z sektora B2B.
    • Aktywne pozyskiwanie klientów.
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
    • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości).
    • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną oraz gazem.
    • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych.
    • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

    Poszukujemy osób, które:

    • Są najlepszymi sprzedawcami w swojej branży.
    • Są komunikatywne i kreatywne, łatwo nawiązują przyjazne relacje.
    • Chcą rozwijać swoje umiejętności sprzedaży i nieustannie się szkolić.
    • Realizują założone cele, potrafią sprawnie finalizować umowy.
    • Posiadają prawo jazdy kat B.
    • Mają umiejętność organizowania własnego czasu pracy.
    • Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania.

    Firma oferuje:

    • Wynagrodzenie- miesięczne wynagrodzenie naszych Przedstawicieli Handlowych to zawsze kwoty pięciocyfrowe. Dołącz do nich.
    • Umowa- sam wybierasz, czy umowa o pracę, agencyjna, zlecenie.
    • Narzędzia- otrzymasz od nas samochód, kartę paliwową, telefon, opiekę medyczną, kartę multisport.
    • Szkolenie- będziesz pracował z najlepszymi trenerami sprzedaży energii i gazu w kraju.
    • Telemarketing- Umówimy Ci spotkania z klientami i wesprze Cię osobista Asystentka.
    • Utrzymania- przekażemy Ci naszych klientów do utrzymania.
    • Konkursy- w tym wyjazd do ciepłych krajów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Naster jest najdynamiczniej rozwijającym się Autoryzowanym Agentem PGE Obrót S.A. największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

    Administratorem danych osobowych jest:
    Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.