AUTOSAR Integrator

ZF GroupO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie komponentów i integracja już istniejących w standardzie AUTOSAR;

  • Rozwój architektury systemów wbudowanych;

  • Analiza wymagań klienta;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji;

  • Komunikacja z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym;

  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. Niemcy, Chiny, Japonia, …).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i min. rok doświadczenia w branży automotive;

  • Podstawy programowania w języku C;

  • Znajomość standardu AUTOSAR i narzędzi (Vector DaVinci Developer, Vector DaVinci Configurator);

  • Dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność płynnej komunikacji;

  • Umiejętność kreatywnego myślenia;

  • Chęć do samodzielnego rozwoju.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu w językach skryptowych (np. Python, JavaScript);

  • Znajomość UML i Rhapsody;

  • Znajomość architektury systemów mikroprocesorowych;

  • Znajomość magistrali samochodowych (np. CAN, Ethernet);

  • Znajomość dSpace TargetLink.

To oferujemy

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny