Oferta pracy

Azure Administrator

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Azure AdministratorNumer ref.: 210601-86ED8
Twoje zadania:

Nasze Centrum Kompetencyjne IT Operations jest partnerem największych dostawców usług chmurowych. W związku ze stale rosnącą ilością projektów oraz podążając za najnowszymi trendami poszukujemy specjalisty, który dołączy do naszego zespołu i wesprze rozbudowę kompetencji oraz oferty w ramach architektury opartej na chmurze.

Dołącz do nas jako Administrator Azure. Zadbamy o ciągłość Twojego zatrudnienia, jednocześnie dając Ci możliwość zmiany projektu. Zaoferujemy Ci udział w organizowanych regularnie, wewnętrznych szkoleniach, ścieżkach certyfikacyjnych oraz kursach językowych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, konfiguracja i automatyzacja usług w Azure
  • Migracja rozwiązań on-prem i adaptacja rozwiązań do chmury Azure
  • Administracja, wsparcie, backup, monitoring oraz ciągłe doskonalenie środowiska Azure
  • Przygotowywanie PoC dla nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem architektów przygotowujących projekt rozwiązania
  • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi
Twoje umiejętności:
  • Co najmniej dwuletnie praktyczne doświadczenie w roli Administratora Rozwiązań Chmurowych Microsoft Azure
  • Doświadczenie praktyczne w co najmniej trzech z poniższych zakresów:
    • Zarządzanie i optymalizacja usług
    • Monitoring usług Azure oraz zarządzanie kosztami
    • Usługi infrastruktury oraz sieci
    • Migracja do chmury, znajomość CAF, doświadczenie we wdrożeniu Landing-Zone
    • Usługi konteneryzacji w szczególności Kubernetes, ACI, ACR
    • Rozwiązania bezpieczeństwa (Sentinel)
    • Bazy danych na Azure – SQL, SQL MI, OSS DB
    • Usługi DR oraz Backup
    • Znajomość rozwiązań do automatyzacji wdrożeń (IaaC) - ARM, bicep lub Terraform
  • Mile widziane doświadczenie z procesami CI/CD (Azure DevOps)
  • Znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Bash, PowerShell)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętności planowana zadań i umiejętność dzielenia czasu na kilka projektów
  • Gotowość do dyżurów w postaci on-call
  • Posiadanie minimum certyfikacji na poziomie Azure Administrator Associate

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Najlepsze Miejsce Pracy od 2015
    to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Dziesiątki fascynujących projektów
    dla prestiżowych marek z całego świata w różnorodnych technologiach
  • Stabilność zatrudnienia
    Kończy się Twój projekt? Chcesz go zmienić? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer
  • Stabilność finansowa
    1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Stawiamy na Twój rozwój
    meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • Ponad 5 000 ekspertów
    od których możesz się uczyć i dzielić doświadczeniem
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły
    taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów
    prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy
    pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Przyjazna kadra menadżerska
    szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”
  • Autentyczne wartości
    to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia
  • Fantastyczna atmosfera
    stworzona przez wszystkich Sii Power People

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne