Oferta pracy

Azure Cloud Architect / Engineer

PwC

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

  • Azure

O projekcie

Do naszego zespołu Cloud & Digital, szukamy osób o profilu Azure Cloud Architect / Cloud Engineer. Jeżeli działasz lub chciał(a)byś działać w technologii chmurowej, dostarczać biznesowi nowatorskich rozwiązań w jednej z najprężniej rozwijających się dziedzin IT oraz pracować w zespole ekspertów chmurowych to Cloud & Digital w PwC jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

Jeśli czujesz się dobrze w jednym z poniższych obszarów - zapraszamy do aplikowania!

• Projektowanie architektury, migracja do chmury Azure.

• Implementacje rozwiązań chmurowych Azure.

• Automatyzacja procesów, Infrastructure as a Code.

• DevOps (Konteneryzacja, CI/CD )

• Rozwiązania systemów przechowywania i przetwarzania danych.

• Tematy związane z bezpieczeństwem i sieciami.

• Operacyjne działanie chmury i administrowanie zasobami.

• To, czego jeszcze nie znasz, będziesz miał(a) szansę poznać w praktyce z pomocą kolegów z naszego Zespołu.

Skorzystaj z szansy i wskocz na trampolinę swojej kariery! W Zespole Cloud & Digital stawiamy na szybki i efektywny rozwój.

Ze względu na międzynarodowy charakter projektów wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasze wymagania

  • Strong background in delivering implementations of Salesforce a must;

  • Experience defining and delivering custom enterprise applications in a technical and/or functional leadership role;

  • Ability to develop and nurture strong relationships at all levels;

  • Deep technical knowledge of Salesforce products and features, capabilities, best use and how to deploy, including knowledge of the Salesforce platform and ecosystem;

  • Knowledge of Salesforce multi-org implementation best practices and strategies;

  • Ability to see tasks through to the end and meet tight deadlines, taking responsibility for their completion and maintaining quality throughout;

  • Ability to exert appropriate influence in highly matrixed organizations;

  • Strong interpersonal skills and communication skills, verbal and written to both technical and non-technical audiences that are in geographically dispersed environments;

  • Ability to speak and write English fluently;

  • Excellent time management and personal organisational skills;

  • Ambitious and driven by success;

  • Passionate about client service.

To oferujemy

  • Praca w Firmie wyróżnionej certyfikatem Top Employer Polska 2022;

  • Nieograniczone możliwości szkoleń, certyfikacji i rozwoju zawodowego;

  • Szansa na poszerzanie kompetencji, zdobycie specjalistycznej wiedzy, ciągłe podnoszenie kwalifikacji dzięki dołączeniu do doświadczonego Zespołu Inżynierów i Architektów (czyli zaprawionego w boju zespołu chmurowych komandosów);

  • Okazja do realizacji interesujących i innowacyjnych projektów dla renomowanych polskich i zagranicznych Klientów;

  • Świetna atmosfera i komfortowe warunki pracy;

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (m.in. karty sportowe, opieka medyczna z pakietem dentystycznym).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • freedom of treatment service

  • Buddy Program

Send your application today! In case you have any additional questions, contact us: [email protected]

PwC

PwC IT Services is a great place to work for ambitious, open-minded and responsible people. We have been implementing the most innovative customer experience solutions for our clients since 2005. We are partners of the largest software providers in the world – Salesforce, Microsoft, Mulesoft and many more.

Przewiń do profilu firmy