Azure Cloud Engineer - Cloud&Engineering

  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Terraform

  • ARM

  • Ansible

  • Python

  • PowerShell

  • Bash

  • Go

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MS SQL

  • Oracle

  • MongoDB

  • ElasticSearch

  • SQL

  • Java

  • Node.js

  • .Net

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja deploymentów i tworzenia infrastruktury w oparciu o Infrasctructure as Code,

  • Automatyzacja wdrozeń aplikacji w oparciu o Infrastructure as Code i usługi chmurowe

  • Audyt i utrzymanie istniejących rozwiązań w chmurze publicznej,

  • Projektowanie i wdrażanie bezpiecznych, wysoko dostępnych i efektywnych kosztowo rozwiązań w chmurze publicznej,

  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologie kontenerowe i PaaS.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość usług MS Azure

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań oraz infrastruktury chmurowej

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji i zarządzania infrastrukturą (Terraform, ARM, Ansible itp.)

  • Sprawne posługiwanię się conajmniej jednym jezykiem skryptowym: Python, PowerShell, Bash, Go

  • Znajomość systemów baz danych (np. PostgreSQL, MySQL, MS Sql, Oracle, MongoDB, ElasticSearch) oraz zagadnień administracji (instalacja, backup, HA, replikacja) oraz posługiwanie się językiem SQL

  • Znajomość rozwiązań CI/CD - Azure Devops i/lub GitLab CI, GitHub Actions

  • Umiejętność deployowania aplikacji w w conajmniej jednej technologii: Java, Node.js, Python, Go, .Net

  • Znajomość narzędzi do monitorowania usług i wdrożeń w chmurze (Azure Monitor, Prometheus, Grafana)

  • Znajomość systemów zarzadzania logami; Azure Monitor Logs, ElasticSearch

  • Umiejętność konfiguracji wysoko dostępnych i bezpiecznych środowisk

  • Praktyczna umiejętność konteneryzacji aplikacji

  • Praktyczna znajomość dowolnego orkiestratora Kubernetes (AKS, Openshift, Rancher)

  • Znajomość zagadnień administracji systemami Linux i/lub Windows Server

  • Gotowość do ciągłego pogłębiania kompetencji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Mile widziane

  • Znajomość innych czołowych dostawców cloud computing – Azure, GCP, Oracle

  • Umiejętność programowania w dowolnej technologii

  • Doświadczenie w migracji ze środowisk on-premises do chmury publicznej

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa chmurowego (KMS, Vault, Secret Manager, Key Manager)

  • Znajomość systemów autoryzacji i uwierzytelniania, np. AWS SSO, Active Directory, Azure AD, Keycloak, Octa i doświadczenie w pracy z protokolami typu SAML, OIDC

  • Znajomość zagadnień kryptografii, PKI

  • Znajomość ServiceMesh: Istio, Linkerd, Consul

  • Znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Hybrydowy tryb pracy

  • UoP lub kontrakt B2B

  • Ubezpieczenie medyczne i zdrowotne

  • Multisport i wiele innych lifestylowych benefitów

  • Kursy językowe

  • Ścieżka rozwoju dostosowana do Twoich potrzeb

  • Przyjaznych współpracowników i ducha zespołu

  • Różnorodne, międzynarodowe projekty

  • Praca dla znanych brandów

  • Codzienne możliwości wpływania na to, jak i gdzie prowadzimy naszą działalność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy