Logo Pracuj.pl

Azure Infrastructure Architect

HAPPY TEAMO firmie

27 000–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • MS SQL

  • Microsoft Azure

O projekcie

Projekt greenfieldowy realizowany przy współpracy z naszym wieloletnim klientem - pocztą brytyjską Royal Mail Group. Celem projektu jest przeniesienie platformy royalmail.com na platformę Azure. Zespół złożony jest ze specjalistów od strony klienta, jak i specjalistów od strony Happy Teamu.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie całościowego rozwiązania infrastruktury Azure i proponowanie najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Migracja infrastruktury IT do chmury
  • Implementacja rozwiązań chmurowych
  • Definiowaniem konfiguracji sieci i sposobu jej połączenia z usługami Royal Mail
  • Współpraca z Azure Security Architect'em w celu upewnienia się, że rozwiązania architektury spełniają wytyczne bezpieczeństwa
  • Niezbędna będzie bardzo dobra znajomość angielskiego zarówno w mowie (czasem dzwonimy do siebie) jak i piśmie (większość codziennej komunikacji na Slacku / Teamsach).

Nasze wymagania

  • Do naszego Happy Teamu poszukujemy Azure Infrustructure Architecta, dla którego tworzenie zaawansowanych i skalowalnych aplikacji internetowych za pomocą platformy Azure to pestka. Ze względu na skalę wyzwania jakie przed nami stoi konieczne będzie przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w roli Infrastructure Architecta przy tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych (SPA) hostowanych na Azure.

To oferujemy

  • elastyczne godziny i w pełni zdalną pracę
  • umowę B2B
  • okazję do szlifowania języka angielskiego (współpraca z zagranicznym klientem), a także dofinansowanie do nauki języka
  • szereg inicjatyw podnoszących poczucie szczęścia (przykładowo - jako prezent urodzinowy Happy Team wpłaci na dowolnie wybrany przez Ciebie cel dobroczynny np. schronisko czy konkretną zbiórkę).
  • bonus finansowy dla świeżo upieczonego rodzica
  • dofinansowanie do wynajmu biura w Twojej miejscowości (coworking)
  • kartę Multisport
  • budżet na rozwój (kursy, szkolenia) i miejsce do wymieniania się wiedzą
  • jasno wyznaczone cele, luźną atmosferę i wsparcie Happy Teamu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne

Naszą załogę tworzą doświadczeni programiści otwarci na pracę zespołową i wymianę doświadczeń co sprawia, że wzajemnie motywujemy się do dalszego rozwoju.

Pracujemy w pełni zdalnie, w dowolnie wybranych godzinach. Dla chętnych udostępniamy biuro w centrum Łodzi, gdzie często można spotkać innych Happy Developerów ;)

Nazwa naszej firmy (Happy Team) jednoznacznie wskazuje naszą kulturę pracy i główne cele jakie sobie stawiamy - dążymy do tego, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni zarówno z wykonywanej pracy, jak i z życia ogółem. Uzyskujemy to dzięki:

- zgranemu zespołowi (bardzo ważny jest dla nas culture fit)

- partnerskiemu podejściu do współpracowników

- świetnej atmosferze w zespole

- wyjazdom integracyjnym

- wsparciu wszelkich pomysłów rozwojowych naszych współpracowników

Azure Infrastructure Architect, warmińsko-mazurskie