Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

B2B eCommerce Specialist

Menlo Electric S.A.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie i optymalizacja sklepu internetowego: https://www.sklep.menloelectric.com/pl/

  • Zarządzanie zewnętrznymi kanałami sprzedaży online (Merxu, Solartraders, ENF)

  • Bieżąca aktualizacja oferty produktowej

  • Rozwój sklepu internetowego na nowe rynki i wersje językowe

  • Współpraca z działem marketingu w celu optymalizacji ruchu na stronie sklepu oraz podnoszenia współczynnika konwersji

  • Optymalizacja sklepu pod kątem SEO i UX

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanałach online

  • swobodnie poruszasz się po platformach eCommerce, ze szczególnym uwzględnieniem PrestaShop

  • umiesz pracować z narzędziami analitycznymi, w tym Google Analytics

  • jesteś samodzielny/a i wykazujesz się inicjatywą w działaniu

  • płynnie mówisz po angielsku (większość komunikacji w firmie odbywa się w tym języku)

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy hybrydowej / zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Menlo Electric to najszybciej rozwijający się dystrybutor sprzętu fotowoltaicznego w Europie. Ze względu na rosnącą skalę działalności, chcemy umocnić nasz kanał sprzedaży online. Dlatego szukamy eksperta od eCommerce, który pomoże nam zbudować najlepszy sklep internetowy w branży PV.

Przewiń do profilu firmy