Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

B2B Growth marketing manager / Growth Hacker

KADROMIERZ SP Z O OO firmie

  • Skarbowców 115, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

KADROMIERZ SP Z O O

Skarbowców 115

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksowe działania marketingowe

  • Budowanie i optymalizacje efektywnego lejka marketingowego

  • Generowanie jakościowego ruchu na stronie i transformacje go na leady

  • Inicjowanie nowych aktywności marketingowych

  • Zarządzanie stroną internetową

  • Koordynacja prac zewnętrznych agencji marketingowych i freelancerów

  • Bliska współpraca ze sprzedażą oraz zespołem programistów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie (min. 2 lat) w prowadzeniu projektów marketingowych

  • Znajomości trendów, technik i narzędzi CRO

  • Posiadasz zdolności analityczne, charakteryzujesz się myśleniem systemowym i dobrze komunikujesz się z zespołem

  • Umiejętność generowania pomysłów i samodzielnego testowania rozwiązań problemów biznesowych

  • Znajomość HTML + CSS, mile widziane JavaScript. Chęć rozwijania umiejętności IT

  • Znajomości Google Analytics, FB Ads, Google Ads i Ads Editor, LinkedIn Ads, Keyword Planner, Ads Manager, Audience Insights, Google Tag Manager

  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój organizacji

  • współpracę ze zgranym zespołem

  • kreatywną, swobodną i przyjazną atmosferę.

  • dowolna forma współpracy (w oparciu o UoP, B2B)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • ruchome godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Kadromierz to SaaS z kategorii rozwiązań HR Tech. Współpracujemy między innymi z Green

Coffee Nero, Adecco Group, Green Factory, Suntango Park of Poland, eSky Etno Cafe,

Pasibus oraz wiele innych małych, średnich i dużych firm z całej Polski. Pomagamy firmom

optymalizować plan pracy oraz zarządzać personelem w celu zwiększenia produktywności i

zaangażowania pracowników

Poszukujemy osoby, której celem będzie budowanie i eksperymentowanie z lejkiem sprzedaży oraz zwiększenie CRO.

Przewiń do profilu firmy