Oferta pracy

B2B Marketing Specialist

ZORTRAX SAO firmie

ZORTRAX SA

Lubelska 34

Olsztyn

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje prawie 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji i podtrzymywania relacji z partnerami
  • Nadzór nad jakością przekazywanych treści do partnerów biznesowych (newsletter, ulotki promocyjne, prezentacje biznesowe)
  • Współtworzenie polityki i strategii sprzedażowej, następnie odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów
  • Współtworzenie programu motywacyjnego o zasięgu globalnym dla Partnerów Spółki oraz bieżąca jego obsługa
  • Przygotowywanie i realizacja strategii aktywizacji partnerów, w tym akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie strategii prezentowania i sprzedaży produktów i usług do klienta B2B oraz współpraca przy jej realizacji
  • Kompletowanie materiałów drukowanych i gadżetów na potrzeby wsparcia Partnerów np. broszury, ulotki, opakowania na próbki, prezenty, drukowane próbki, inne
  • Współpraca z poszczególnymi Key Account Managerami w zakresie tworzenia strategii wsparcia marketingowego i sprzedażowego na dane rynki - eventy, kampanie marketingowe, inne
  • Dbałość o poprawną prezentację danych partnerów na poszczególne kraje na stronie com
  • Przygotowywanie contentu do promocji Partnerów oraz komunikacji z Partnerami przy wykorzystaniu dostępnych materiałów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy przygotowywaniu strategii komunikacji z klientami B2B i jej realizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Bardzo dobra znajomość keynote/power point
  • Kreatywność, łatwość pisania tekstów sprzedażowych i marketingowych
  • Doświadczenie przy współtworzeniu/obsłudze programów motywacyjnych dla klientów B2B
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami (przede wszystkim SCRUM/KANBAN)
  • Biegłe posługiwanie się komputerem i oprogramowaniem biurowym
  • Dobra prezencja oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Duże zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  Mile widziane:

  • Znajomość podstawowych programów do obróbki graficznej oraz zmysł estetyczny
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, znajomość innych narzędzi analizy danych
  • Bieżąca znajomość nowinek z sektora marketingu i komunikacji
  • Znajomość branży i rynku druku 3D

Oferujemy:

  • Pracę w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji w branży technologii druku 3D
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Dbanie o Twój work-life balance – elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dołączenia do systemu sportowego OK System
  • Możliwość otrzymania zniżek na zakup paliwa
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich
  • Integrację w i poza pracą
  • Nowoczesne biuro i wszelkie narzędzia niezbędne do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów
  • Inwestowanie w rozwój Twoich umiejętności
Rekrutujemy stacjonarnie w biurze w Olsztynie oraz zdalnie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy