Oferta pracy

B2B Marketing Team Leader

Booksy International Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie pracy zespołu oraz inicjowanie działań w następujących obszarach:

  • Prowadzenie kampanii wizerunkowych mających na celu budowanie świadomości marki;

  • Prowadzenie kampanii sprzedażowych (działania typu lead generation i lead nurturing) oraz wsparcie działu Sprzedaży;

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz promowanie Booksy Biz wśród kolejnych branż i segmentów rynku;

  • Udział w projektach operacyjnych firmy (np. wdrażanie nowych wersji systemu lub nowych procesów obsługi klienta) - w zakresie opracowania komunikacji do klientów;

  • Współpraca z firmami partnerskimi i Ambasadorami marki;

  • Udział w eventach branżowych (targi, konferencje, szkolenia etc.);

  • Komunikacja z klientami firmy (m.in. newslettery, działania edukacyjne nt. aplikacji);

  • Aktywność firmy w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube);

  • Aktualizacja oraz rozwijanie strony internetowej i bloga B2B;

  • Zarządzanie zespołem i pracą działu, w tym delegowanie i weryfikacja zleconych zadań;

  • Współpraca z pozostałymi zespołami w firmie (m.in. Sprzedaż, Obsługa Klienta, Digital Marketing, CRM, SEO i in.);

  • Monitorowanie i analiza wyników oraz rekomendacje dla optymalizacji poszczególnych działań;

  • Planowanie i zarządzanie budżetem działu.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze digital marketingu;

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingu B2B;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Znajomość narzędzi takich jak: Facebook Business Manager, Google Analytics, Landingi.com, znajomość zasad działania narzędzi do komunikacji CRM, np. Iterable);

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i koordynowania działań (w tym wielu projektów równocześnie);

  • Nastawienie na cel wraz umiejętnością analizy wyników i wyciągania wniosków;

  • Proaktywność, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz can-do attitude;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (również w środowisku międzynarodowym), pozytywne nastawienie i poczucie humoru :);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - regularna współpraca z zespołami z innych rynków.

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała);

  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy (🥳sprawdź i dowiedz się o nas więcej!).;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Brazylii oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Dostęp do biblioteki działu Marketingu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

Więcej o roli

Jako Team Leader w dziale Marketingu będziesz odpowiedzialny za planowanie strategii w obszarze marketingu B2B oraz jej skuteczne wdrażanie wraz ze zgranym i ambitnym zespołem. Twoim głównym zadaniem będzie promowanie aplikacji Booksy Biz skierowanej do właścicieli biznesów (fryzjerów, barberów, kosmetyczek, ale także weterynarzy czy fizjoterapeutów) jako nowoczesnego narzędzia do prowadzenia kalendarza wizyt, zarządzania biznesem i pozyskiwania nowych klientów. Obiecujemy wiele różnorodnych zadań, dużą otwartość na testowanie nowych pomysłów i możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku!

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy