Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

B2B Sales Director

Brookfield Partners Sp. z o.o.

  • Grzybowska 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań mających na celu zdobycie nowych Klientów

  • Prowadzenie prezentacji oferowanych usług dla najważniejszych Klientów

  • Dobór oferowanych Klientom usług oraz wariantów wynagrodzenia (strategie konkurencyjne)

  • Rekrutacja i rozwijanie zespołów sprzedażowych

  • Przygotowywanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w realizacji celów

  • Pomoc sprzedawcom przy finalizacji sprzedaży dla kluczowych Klientów

  • Mierzenie i analiza celów zespołowych oraz indywidualnych

  • Wskazywanie trudności oraz pojawiających się na horyzoncie szans

  • Nadzór i optymalizacja narzędzi sprzedażowych oraz CRM

  • Przeprowadzanie oraz organizacja szkoleń dla zespołów

  • Wsparcie marketingu przy przygotowywaniu materiałów sprzedażowych

  • Segmentacja Klientów

  • Raportowanie

  • Nadzór i rozliczanie systemu motywacyjnego sprzedawców

Nasze wymagania

  • Wysoka etyka pracy

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży (w tym min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B)

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim związanym ze sprzedażą (zarządzanie zespołem)

  • Udokumentowane sukcesy z zakresu sprzedaży B22 oraz wdrożenia systemowe

  • Silna koncentracja na wynikach, która umożliwia opracowanie i realizację planów działania i konsekwentne realizowanie ambitnych celów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę na stabilnych warunkach

  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia plus dodatkowy system prowizyjny

  • Dowolną formę zatrudnienia (kontrakt B2B, umowę o pracę lub o dzieło)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Współpracę z pozytywnymi ludźmi - profesjonalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Budżet rozwojowy (szkolenia)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Karnet fitness

  • Firmowe wyjazdy integracyjne

  • Niezastąpioną, mniej formalną atmosferę w biurze :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Brookfield Partners - od 2010 roku doradzamy Najemcom biurowym, oferując wysoko wyspecjalizowane, niezależne usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych. Mieliśmy okazję pracować zarówno dla małych, kilkuosobowych, firm jak i największych międzynarodowych korporacji. Szczycimy się portfolio Klientów prowadzących swoje biznesy w rozmaitych sektorach rynku. Jesteśmy niezależną firma doradczą i w odróżnieniu od większości firm w naszej branży reprezentujemy wyłącznie interesy Najemców. Nasz model biznesowy oparty jest na zespole niezwykłych ludzi z międzynarodowym doświadczeniem.

Nasze marki to: brookfield.pl, officelist.pl oraz officehero.pl

Officelist.pl jest najczęściej odwiedzanym serwisem biurowym w Polsce z bazą wszystkich dostępnych biurowców w największych miastach. Rocznie znajdujemy biura i negocjujemy umowy najmu dla około stu organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy Mistrza w obszarze sprzedaży, procesów sprzedażowych oraz w dziedzinie budowania i rozwijania zespołów sprzedażowych. Dyrektor/Manager przejmie zarządzanie kilku-kilkunastoosobowym zespołem z trzech działów sprzedażowych i będzie odpowiedzialny za sprzedaż Usług oraz pozyskiwanie nowych Klientów Brookfield Partners.