Oferta pracy

B2B Sales Specialist

LINK Mobility Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Co będziesz robił/a w naszym zespole?

Twoim celem będzie zawieranie współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi. Do Twoich zadań będzie należeć aktywna sprzedaż, wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów wynikających ze świadczonych usług lub zgłaszanie ich do odpowiednich działów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Twoje główne zadania:

- Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedażowego

- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami naszego serwisu

- Analiza potrzeb klienta oraz aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów sprzedaży

- Kontrolowanie płatności dokonywanych przez klientów

- Reprezentowanie firmy na eventach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży usługowej powiązanej z IT, marketingiem, e-commerce

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz swobody komunikacji

  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie C1 lub B2 wyższym, mile widziana znajomość innych języków

  • Dobre rozeznanie w świecie biznesu

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych

  • Zdolność do identyfikacji potrzeb klienta i proaktywna postawa w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

  • Silne ukierunkowanie na realizację celów

To oferujemy

  • Dowolność zatrudnienia UoP/B2B

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiągniętych wyników

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą swobodę samodzielnego działania

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niekończące się wyzwania oraz współpracę z naszymi najlepszymi specjalistami

  • Work life balance i hybrydowy model pracy

  • Pakiet benefitów

LINK Mobility Poland Sp. z o.o.

@LINK Mobility we live by three core values that drive our business and people: United, Dedicated and Enthusiastic. When working @LINK you appreciate diversity, cross-border collaboration and solving complex challenges in a high growth environment. Our people are knowledgeable, curious and agile team players who strive to consistently deliver the best mobile messaging solutions for our customers.

LINK Mobility Group AS is one of Europe's leading providers within mobile communications, specializing in CPaaS, mobile messaging services, and mobile solutions. The Group offers a wide range of scalable services and solutions across industries and sectors due to a growing demand for digital convergence between businesses and customers, platforms, and users. The Group is headquartered in Oslo, Norway and is publicly listed on the Oslo Stock Exchange. LINK Mobility continues to experience strong organic growth with a high degree of recurring revenue, as customers tend to move more business activities onto mobile platforms. In 2019, LINK Mobility had a total turnover of 2.9 billion NOK with offices in 17 different countries.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.