Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Back-end Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwisy internetowe Polska Press Grupy posiadają ponad 15 milionów realnych użytkowników z ponad 50% zasięgiem w polskim internecie.

    W portfolio serwisów znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl

    Środowisko na którym pracujemy liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

    Zapraszamy Cię do zespołu Polska Press Internet w Gdańsku, jeżeli chcesz się rozwijać jako:
    miejsce pracy: Gdańsk

    Jakie zadania będziesz realizować?

    • Budowa i rozwój serwisów internetowych największej w Polsce grupy medialno-wydawniczej
    • Współpraca w zespole projektowym w metodykach zwinnych
    • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
    • Implementowanie innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach
    • Szacowanie pracochłonności zadań programistycznych
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Jakie są nasze oczekiwania:

    • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego w języku PHP7/5
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
    • znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
    • doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji internetowych
    • mile widziana znajomość: Elixir, Phoenix, Go, Docker, Elasticsearch,
      Vue.js, Silex, AI/Data Mining, Programmatic
    • mile widziana znajomość frameworków PHP (np. Zend Framework, Symfony)
    • mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)
    • umiejętność logicznego myślenia oraz definiowania i rozwiązywania problemów
    • chęć rozwoju

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • uczestnictwo w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie
    • przyjazną, luźną atmosferę pracy
    • budynek wyposażony w sale kreatywne (Xbox, piłkarzyki), szafki rowerowe i prysznic
    • stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows lub macOS) z dodatkowym monitorem
    • czas na pogłębianie wiedzy
    • świeże owoce w czwartki
    • gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl