Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Back-end Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Poszukujemy do zespołu Back-end devolpera, który dobrze radzi sobie z systemami Wordpress oraz Prestashop i posiada przy nich przynajmniej roczne doświadczenie.
     Praca w pełnym wymiarze godzin: 8:00 - 16:00
     Lokalizacja: Cechowa 51, 30-614, Kraków
    Miejsce pracy: Kraków

    Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:

    • Kodowanie funkcjonalności stron, tworzenie dedykowanych modułów i rozwiązań (back-end), w razie potrzeby pomoc przy front-end
    • Poprawki w kodzie na gotowych stronach / stronach opartych o szablony
    • Dopisywanie funkcjonalności do stron opartych o system Wordpress oraz Prestashop
    • Tworzenie autorskich modułów do systemów Wordpress oraz Prestashop
    • Zarządzanie bazami danych MySQL
    • Zarządzanie serwerami
    • Zabezpieczenia stron

    Wymagania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie (na umowie lub freelance) na podobnym stanowisku lub jako webdeveloper/ programista serwisów internetowych
    • Znajomość PHP, MySQL, HTML5, CSS3 (Less / SASS), Javascript, Bootstrap
    • Umiejętność samodzielnego myślenia, wyszukiwania przyczyn problemów oraz ich usuwania

    Mile widziane:

    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • Ciekawą i rozwijającą pracę
    • Ambitne zadania
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
    • Przygotowane stanowisko do pracy
    • Pomoc w rozwoju swojej wiedzy i umiejętności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.