Oferta pracy

Back-end Developer

Centrum Programowania T1 sp. z o.o.

umowa o pracę
15 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00024 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Git

  • HTML

  • CSS

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i wsparcie wytwarzanych systemów edukacyjno-szkoleniowych,

  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu,

  • analiza oraz wycena realizacji nowych/istniejących aplikacji na podstawie wskazanego zakresu prac,

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji technicznej projektu,

  • ścisła współpraca z innymi obszarami działu IT oraz firmy, m.in. z obsługą klienta czy marketingiem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – staż nie jest istotny; znajdziemy ciekawe projekty zarówno dla Seniora, Mida jak i Juniora,

  • znajomość PHP (>= 5.x) oraz jednej z baz danych SQL (Oracle/ PostgreSQL/MySQL/MS SQL),

  • znajomość któregoś z frameworków: Zend, Laravel, CodeIgniter, Yii, Symfony.

  • znajomość wzorców projektowych, GIT, Composer, RestAPI,

  • znajomość narzędzi niezbędnych do utrzymywania wysokiej jakości wytwarzanego kodu,

  • umiejętność integrowania serwisów (API, REST/SOAP, XML, CSV),

  • podstawowa znajomość stack’a frontowego HTML/CSS/JS,

  • mile widziana umiejętność budowania aplikacji w formie mikroserwisów, znajomość rozwiązań Docker/ElasticSearch oraz środowiska CI/CD.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • współpracę wyłącznie z klientem wewnętrznym – programuje wyłącznie na potrzeby wewnętrznych projektów,

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer,

  • szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pełny wymiar urlopu (26 dni) niezależnie od stażu pracy/rodzaju umowy,

  • możliwość zmiany wynagrodzenia po 12 miesiącach pracy.

Zajmujemy się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów e-learningowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się startupem w branży szkoleń i edukacji.

W naszej pracy stawiamy na elastyczność w zakresie doboru technologii do potrzeb realizowanych projektów.

Przewiń do profilu firmy