Informujemy, że Administratorem danych jest Media4Business Sp. z. o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Heleny Szafran 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest o obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Back-end Developer

EXPANSJA Advertising Sp. z o.o.O firmie

  • Kordeckiego 47, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EXPANSJA Advertising Sp. z o.o.

Kordeckiego 47

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • Git

Twój zakres obowiązków

Tworzysz strony internetowe i aplikacje?

Jeżeli chcesz decydować o jakości i efektach swojej pracy, dołącz do nas.

W Expansji nie wykonujesz ślepo wydanych dyspozycji, lecz aktywnie uczestniczysz we wszystkich procesach.

Stajesz się członkiem zespołu a nie trybikiem w maszynie.

Chcesz dowiedzieć się więcej i spełniasz poniższe kryteria, skontaktuj się.

Może czekamy Właśnie na Ciebie?

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP

  • dobra znajomość SQL

  • dobra znajomość systemu Wordpress

  • dobra znajomość HTML

  • dobra znajomość CSS/JS

  • dobra znajomość GIT

  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową

  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją

Mile widziane

  • znajomość SASS

  • znajomość wzorców projektowych

  • znajomość VueJS

  • wiedza w temacie zarządzania hostingiem i domenami

  • wiedza w temacie SEO/SEM

  • umiejętności komunikacji z zespołem obsługi klienta i projektantami grafiki