Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Back - End Developer

Labo Print S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie modułów Magento2 i Wordpress

  • pisanie integracji z zewnętrznymi systemami

  • przeprowadzanie aktualizacji systemów Magento2 i Wordpress

  • inne prace wdrożeniowe w oparciu o system Magento2 lub Wordpress

Nasze wymagania

  • znajomość PHP7

  • przynajmniej podstawowa znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych

  • podstawowa obsługa systemu Linux

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • podstawy baz danych MySQL/MariaDB

Mile widziane

  • korzystanie z ElasticSearch, Redis,Restful API, Composer

  • zapraszamy do procesu rekrutacji także osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

To oferujemy

  • praca w centrum miasta

  • doskonała atmosfera

  • nowoczesne narzędzia

  • dynamiczny zespół

  • rozpoznawalna marka

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • wsparcie na każdym etapie

  • szkolenia kierunkowe

  • Multisport dla twojej formy

  • prywatna opieka medyczna Lux-Med

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Dogodny dojazd (Centrum miasta)

Labo Print S.A. jest wiodącą marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie. Oferujemy wydruki na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, a ponadto akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

Szeroki wachlarz oferowanych usług i produktów oraz odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją, pozwalają na zapewnienie stabilności zatrudnienia zespołu najlepszych specjalistów. Zaś wielomilionowe inwestycje w park maszynowy oraz wysokie stany magazynowe, umożliwiają nam realizację zleceń, których nie może się podjąć konkurencja.

Przewiń do profilu firmy