Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Back-End developer - Programista PHP7 - MySQL

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROLINE SEBASTIAN PONIKOWSKI

    Miejsce pracy: Wrocław

    Czujesz się swobodnie w Zend? Języki PHP7 i Java Script nie mają przed Tobą tajemnic? Znasz niuanse MySQL? Lubisz wprowadzać innowacje w istniejące systemy poprawiając ich funkcjonalność? Masz czasami przeczucie, że można by jeszcze coś tu usprawnić? Lubisz pracę w przyjaznym środowisku? W takim razie to ogłoszenie jest dla Ciebie!

    Informacje ogólne:

    • Miejsce pracy: Centrala ProLine, Mirków k. Wrocławia.
    • Region: dolnośląskie.
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę / kontrakt,
    • Wymiar pracy: pełen etat,
    • Numer referencyjny: 181211546547.

    Jaki jest zakres obowiązków:

    • implementowanie nowych funkcjonalności,
    • dbanie o wysoką jakość wdrażanych rozwiązań,
    • reagowanie na zgłaszane problemy,
    • komentowanie pisanego kodu.

    Jakie mamy wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP7,
    • bardzo dobra znajomość MySQL,
    • dobra znajomość HTML5 i CSS 3,
    • dobra znajomość JS,
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • podstawy Linuxa,
    • znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej,
    • dzielenie się wiedzą i komunikatywność.

    Mile widzianymi atutami będą:

    • Znajomość Zend Framework (najlepiej w wersji 3),
    • Znajomość C# albo JAVA,
    • doświadczenie w pracy w SCRUM,
    • znajomość Bootstrap 4/3,
    • znajomość systemów kontroli wersji.

    Co oferujemy:

    • Pracę w działającej od ponad 25 lat stabilnej firmie,
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
    • pracę na podstawie umowy o pracę albo kontraktu (dowolność),
    • możliwość realizowania się w pracy którą lubisz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W swojej aplikacji umieść klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Uprzejme informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi aplikantami. Administratorem danych osobowych zebranych podczas procesu rekrutacji na to stanowisko jest firma Proline, z siedzibą przy ulicy Brzozowej 5 w Mirkowie, NIP: 895-101-17-86, Regon: 930767003.

    Każdej osobie przysługuje prawo, do odwołania udzielonej zgody ze skutkiem w przyszłości. Kasowanie zapisanych danych osobowych następuje, gdy zostanie wycofana zgoda na ich przechowywanie, gdy posiadanie tych danych nie jest już wymagane do realizacji celu związanego z zapisaniem lub gdy zapisanie tych danych jest niedozwolone z innych przyczyn prawnych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.