Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Back End Developer

ccFound sp. z o.o. sp. k.

18 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy pracownika dla naszego klienta - innowacyjnej technologicznej firmy ccFound sp. z o.o. sp. k. mającej na celu organizowanie wiedzy i mądrości w internecie poprzez międzynarodowy portal pytań i odpowiedzi będący jednocześnie zdecentralizowaną autonomiczną organizacją (DAO) z własnym tokenem CC. W ramach private sale firma zebrała kapitał ponad 1,3 mln dolarów i obecnie szykuje się do ICO. Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze ccFOUND realizując zadania Back End Developera.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie rozwiązań technologicznych, rozwój platformy oraz aktywne sugerowanie rozwiązań technologicznych,

  • estymacja implementacji rozwiązań programistycznych,

  • przeprowadzanie code review,

  • przygotowywanie testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych,

  • identyfikacja, przeciwdziałanie oraz usuwanie barier wydajnościowych systemu,

  • współpraca z zespołem w zakresie tworzenia i rozwijania nowoczesnych rozwiązań webowych,

  • dbanie o odpowiednią jakość oprogramowania, bezpieczeństwo i skalowalność,

  • tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • PHP 7 (OOP / MVC / SOA / DDD / TDD)

  • HTTP (znajomość protokołu)

  • REST API / CRUD

  • MariaDB / MySQL

  • CakePHP / Croogo

  • GIT

  • PHPUnit, Codeception

  • języka angielskiego - minimum bierna komunikacja/czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • JWT (server side)

  • Docker

  • JavaScript (ES6)

  • HTML/CSS/SCSS

To oferujemy

  • udział w innowacyjnym, międzynarodowym projekcie, możliwość wywierania wpływu na kształt firmy i na świat poprzez projekt z misją,

  • elastyczne podejście co do formy zatrudnienia, urlopów, czasu i miejsca pracy,

  • partnerskie podejście do współpracowników w zakresie rozwoju i budowy kompetencji - wspólnie ustalany plan szkoleń, fundowanie kursów dobranych przez kandydata i ustalonych z firmą, w razie potrzeby coaching itd.,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i indywidualne potrzeby,

  • formę zatrudnienia B2B,

  • pracę zdalną,

  • ubezpieczenie zdrowotne i od utraty zdolności do pracy,

  • stabilną i rozwojową pracę w dofinansowanym startupie,

  • świetną atmosferę - współpracę z otwartymi ludźmi, brak korporacyjnej gry pozorów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Prosimy o przesłanie CV

2

Rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy

3

Indywidualne spotkania online

Jeśli:

• dobrze czujesz się w zespole pracując zdalnie,

• jesteś osobą samodzielną i nastawioną na rozwiązania,

• jeśli jesteś osobą dokładną,

• komunikujesz się w sposób zwięzły i rzeczowy,

• jeśli jesteś otwarty na nowe rozwiązania i krytykę wad istniejących,

• umiesz pracować w zespole i doceniasz wkład pracy innych.

to Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas!

Klauzula

Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i ccFound Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Romana Dmowskiego 3/9 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”