Oferta pracy

Back-end Java Developer

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Armii Krajowej 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java Spring Boot

  • Java Persistence API

  • JDK

Mile widziane

  • IBM MQ

  • Elasticsearch

  • Kafka

O projekcie

Zaprszamy do udziału w projekcie transformującym platformę bankowości internetowej – budowa nowego modułu w formie mikroserwisów zarządzanych w OpenShift;

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i programowanie aplikacji „backendowych" w oparciu o przyjęte specyfikacje techniczne;

  • integrowanie Frontend-u z BackEnd za pomocą Rest API;

  • wykonywanie testów opracowywanych rozwiązań;

  • przegląd kodu źródłowego;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami;

  • wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych;

  • projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych;

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformie Java;

  • znajomość: biblioteki standardowej JDK; wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania; Spring Boot oraz Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Security, Integration; Java Persistence API; technik profilowania aplikacji;

  • otwartość na zmiany oraz chęć nauki;

  • wykształcenie wyższe informatyczne;

  • architektury zorientowanej na usługi;

  • platformy IBM MQ oraz IBM Integration BUS;

  • ElasticSearch, Kafka;

  • doświadczenie w integracji aplikacji front-end z systemami bankowymi.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość pracy zdalnej (obecnie 100%, po okresie pandemii 50%);

  • praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce