Oferta pracy

Back-end Java Developer

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Hibernate

  • Hazelcast

  • Kafka

  • Docker

  • Kubernetes

  • Jenkins

  • CRI-O

  • Java 11

  • Spring Boot

  • Spring Core

  • Spring Security

Twój zakres obowiązków

  • udział w projekcie budowy nowej platformy dla obszaru Rynków Kapitałowych w formie mikroserwisów zarządzanych w OpenShift;

  • praca w zwinnej metodyce pracy;

  • projektowanie i programowanie aplikacji „backendowych" w oparciu o przyjęte specyfikacje techniczne;

  • integrowanie Frontend-u z BackEnd za pomocą Rest API;

  • wykonywanie testów opracowywanych rozwiązań;

  • przegląd kodu źródłowego;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami;

  • wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych;

  • projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformie Java;

  • znajomość: biblioteki standardowej JDK, wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania, Spring Boot oraz Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Security, Integration, Java Persistence API, technik profilowania aplikacji;

  • otwartość na zmiany oraz chęć nauki.

  • znajomość architektury zorientowanej na usługi;

  • znajomość platformy IBM MQ oraz IBM Integration BUS;

  • znajomość ElasticSearch;

  • doświadczenie w integracji aplikacji front-end z systemami bankowymi.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne