Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HIGH FREQUENCY SP. Z O.O. z siedzibą w: Różana 12, 30-305 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Back Office Manager

HIGH FREQUENCY SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy zespołu.

  • Nadzorowanie procesów logistycznych.

  • Przygotowywanie rozliczeń i umów, współpraca z księgowością.

  • Zaopatrzenie w materiały spożywcze i biurowe.

  • Porządkowanie dokumentacji.

  • Organizowanie wyjazdów służbowych.

  • Współpraca z podwykonawcami.

  • Przygotowywanie raportów.

  • Weryfikowanie poprawności przygotowywanych treści.

Nasze wymagania

  • Samodzielność i dokładność w działaniu.

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel).

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w wyjątkowym otoczeniu, biuro w domu z ogrodem na Woli Justowskiej.

  • Lekcje angielskiego.

  • Pakiet szkoleń.

  • Branżową bibliotekę.

  • Grille w ogrodzie.

  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu.

  • Super rodzinną atmosferę.

  • Mnóstwo wyzwań i nieograniczone możliwości rozwoju.

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi osobami

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Wynik rekrutacji

HIGH FREQUENCY SP. Z O.O.

High Frequency to zespół kreatywnych, zaangażowanych, uśmiechniętych profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi marketingowe, począwszy od projektów graficznych, poprzez merchandising, aż do obsługi social media i kreowania dedykowanych aplikacji.

Współpracujemy z globalnymi korporacjami, dostarczając dla nich usługi o ponadprzeciętnej jakości.

Przewiń do profilu firmy