Logo Pracuj.pl

Back Office Specialist (M/F/O)

FiberhostO firmie

  • Siedziba firmy
    Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie umów i innych dokumentów abonenckich do wewnętrznych baz danych
  • weryfikacja i przetwarzanie dokumentacji związanej z klientami, prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
  • mailowa obsługa klienta przychodzącego, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń i reklamacji

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemach (np. SARA, BMPS)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • łatwość nawiązywania relacji i komunikacji

To oferujemy

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie milion gospodarstw domowych w kraju
  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile
  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

3

Poznajemy się online

4

Gramy fair. Przekażemy Tobie wynik rekrutacji :)

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Back Office Specialist (M/F/O), Poznań