Oferta pracy

Back Office Team Leader

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Numer ref.: Kie/13/11/2020/MR-SSC&BPO

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu administracyjno - rozliczeniowego
  • Realizacja wyznaczonych celów poprzez odpowiednie planowanie, rozdzielenie pracy i koordynowanie
  • Samodzielne działania operacyjne związane z pracą administracyjną w obszarze rozliczeń
  • Usprawnianie procesów i szukanie ulepszeń wydajności
  • Proaktywna współpraca z innymi zespołami oraz działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczania w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy z ludźmi jako mentor o proaktywnym nastawieniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię kwartalną
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy benfitowej (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System/ Multisport)
  • Zniżki na usługi i produkty firmowe
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy