Oferta pracy

Backend Architect

Trans.eu Group S.A.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Wyzwania, jakie Ci zapewnimy:

• Obejmiesz nadzór nad architekturą naszej aplikacji webowej, będącej modularną SPA. Będziesz blisko współpracował, definiując wymagania techniczne i akceptując propozycje rozwiązań, zarówno z naszymi zespołami developerskimi jak i zewnętrznymi dostawcami oprogramowania,

• Będziesz inicjatorem zmian i wsparciem merytorycznym Zarządu w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju technologicznego Systemu Trans.eu i sprawując nadzór nad wdrożeniami na skalę całej grupy kapitałowej,

• Możesz być pewien wysokiego poziomu autonomii i możliwości realizacji swoich pomysłów, które będą realnie rzutować na jakość i innowacyjność systemu z którego codziennie korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników,

Nasze wymagania

• Kogo szukamy? Szukamy osoby która pracowała przy bardzo dużych systemach, opartych o asynchroniczą architekturę mikroserwisowową, samodzielnie projektując rozwiązania i odpowiadając za proces utrzymania,

• Pokładamy też nadzieje w Twoich skillach managerskich, ponieważ ze swoją wiedzą i doświadczeniem będziesz mentorem i liderem dla zespołów developerskich z Twojego obszaru,

• Niezbędne będzie doświadczenie w zakresie przynajmniej dwóch (a najlepiej i więcej) języków programowania: Java, Node.js, Go, PHP,

• Fajnie jeśli będziesz też znał inne technologie, ich wady i zalety, co pozwoli Ci dobierać rozwiązania pod określone problemy. W firmie używamy też np. React Native’a czy Erlanga/Elixira, więc ich znajomość byłaby dodatkowym plusem,

• Dodatkowo, znajomość systemów bazodanowych, zarówno relacyjnych jak i nierelacyjnych. Głównie stawiamy na PostgreSQL/MariaDB/Mysql, ElasticSearch’a i Redisa natomiast nie jest to zamknięty katalog. Zawsze wybieramy technologię pod konkretne rozwiązanie, przez co powyższy katalog nie jest zamknięty,

• Musisz również rozumieć zasady działania procesów CI/CD z uwagi na wysoką automatyzację tych procesów, mieć doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker) i ich dystrybucją w chmurze (AWS). Wspomagamy się tutaj takimi technologiami jak: Git, Consul, Puppet czy Terraform. Fajnie jakbyś znał je chociaż trochę,

• Cenne (mile widziane) będą Twoje doświadczenia w technologiach frontendowych, rozumienie architektury mikroserwisowej i idei komunikacji eventowej. Pozwoli Ci to napewno łatwiej współpracować z pozostałymi architektami systemu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B na korzystnych warunkach,

  • Pracę zdalną w okresie pandemii (choć lubimy od czasu do czasu spotkać się w biurze, gdzie czekają na nas śniadania),

  • Elastyczny czas pracy,

  • Budżet roczny na szkolenia indywidualne,

  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, vouchery, masaże w firmie, wyjazdy do ośrodka firmowego nad jeziorem, sekcje sportowe i wiele innych benefitów,

  • Płaską strukturę organizacyjną z możliwością transferu do innego zespołu i rozwoju w organizacji, która jest od paru lat w fazie dużego wzrostu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas! Pracując z nami możesz tylko zyskać:

  • Pracując w departamencie technologicznym będziesz w centrum działań, które koncentrują się na rozwoju IT wszystkich narzędzi Systemu Trans.eu,

  • Dołączysz do firmy, która od 12 lat kompletnie zmienia standardy pracy w branży TSL, wprowadzając nowoczesne narzędzia IT dla 80 000 użytkowników,

  • Będziesz miał realny wpływ na rozwój/kształtowanie architektury, możliwość bezpośredniego kontaktu z Zarządem i użytkownikiem końcowym, ponieważ najważniejsze decyzje technologiczne padają tutajposiadamy jeden z najlepszych pakietów benefitów we Wrocławiu.