Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend developer (Go + SQL)

Betasi Sp. z o.o.

umowa o pracę
12 00022 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
14 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Topolowa 13, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Topolowa 13

Nowy Sącz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST API

  • Go

  • T-SQL

System operacyjny

O projekcie

Celem BETASI jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, w ramach stałej współpracy z Klientami obdarzającymi nas zaufaniem. W związku z tym staramy się zapewnić naszym pracownikom najwyższy możliwy komfort pracy, którego istotnym elementem jest wspieranie ich rozwoju.

Poszukujemy osoby, która wzmocni zespół rozwijający wiodące oprogramowanie dla rynku hotelowego i sanatoryjnego.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój backendu aplikacji mobilnych i webowych

  • tworzenie i optymalizowanie zapytań i procedur w języku T-SQL

  • rozwijanie zaawansowanego oprogramowania na potrzeby rynku hotelowego i medycznego

  • rozwijanie własnych umiejętności współpracując z doświadczonym zespołem

  • wspieranie serwisantów i wdrożeniowców w rozwiązywaniu problemów

  • uczestniczenie w tworzeniu planów rozwoju naszych rozwiązań

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu

  • znasz REST API lub podobne architektury integracji

  • znasz język Go

  • potrafisz tworzyć zapytania i procedury w języku T-SQL

  • posiadasz zdolności analityczne i organizacyjne

  • potrafisz pracować w zespole

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

  • posiadasz wykształcenie w kierunku IT lub pokrewne

Podział czasu pracy
80%

rozwój oprogramowania

20%

utrzymanie i refaktoring kodu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy funkcjonalne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w tworzeniu ambitnych i projektów w najlepszych dostępnych technologiach

  • dostęp do dziesiątek kursów online, regularne szkolenia w biurze oraz stały budżet na rozwój do własnej dyspozycji

  • wsparcie i pomoc osób z wieloletnią praktyką

  • współpracę z ciekawymi ludźmi w sympatycznej atmosferze małej, rodzinnej firmy

  • komfortowe warunki pracy z wykorzystaniem najlepszych dostępnych narzędzi w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • elastyczny czas pracy

  • refundację zakupu materiałów i szkoleń wspierających rozwój umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny w całości finansowaną przez nas

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

BETASI Sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się produkcją oprogramowania dedykowanego. Od początku działalności skupiliśmy się na tworzeniu specjalizowanych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania do wspomagania pracy hoteli resortowych oraz sanatoriów. Na rynkach tych produktów jesteśmy zdecydowanymi liderami.

Przewiń do profilu firmy