Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Backend Developer – Home Internet & TV

T-Mobile

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Możesz znaleźć się w gronie Digital Frontrunners w T-Mobile, pracując nad nowymi mikroserwisami rozwiązaniami chmurowymi. Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za cały produkt, który pracuje w środowisku Agile, wykorzystując podejście Spotify Engineering Culture. Poznasz nas już na pierwszym spotkaniu online!

Jeśli jesteś głodny/-a nowej wiedzy, świetnie się odnajdujesz w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i do tego jesteś graczem zespołowym, to nie wahaj się i wyślij nam swoją aplikację!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Tworzenie i wdrażanie nowoczesnych aplikacji mikroserwisowych napędzanych potrzebami biznesowymi dostarczanymi w User Stories
  • Utrzymywanie powdrożeniowych serwisów aplikacyjnych (DevOps) oraz tworzenie nowych funkcjonalności dla już istniejących modułów
  • Uczestniczenie w wydarzeniach SCRUM oraz codziennym życiu jednostki (dzielenie się wiedzą, wymiana pomysłów, praca nad ulepszaniem dostępnego zestawu narzędzi)
  • Zapewnianie wsparcia dla użytkowników końcowych (porady, wskazówki, pomoc i szkolenia)
  • Uczestnictwo w procesach wdrożeniowych i cyklach produkcyjnych (dwutygodniowy release train approach)

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Chęć do nauki i tworzenia dobrych praktyk na poziomie zespołu i firmy
  • Analityczne myślenie, pozytywna energia, proaktywność, „I can do” attitude
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz znajomość praktyk Agile
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami i rozwiązaniami opartymi na chmurze
  • Umiejętność pracy w oparciu o DDD i TDD

Technologie:

  • Java 8+ 3/3
  • Spring, Spring Boot, Data, Security 2/3
  • SQL i PL/SQL 2/3
  • Docker 2/3
  • REST 2/3
  • Maven 3/3
  • JUnit 2/3
  • Mockito 1/2
  • Kubernetes 1/3

Mile widziane:

  • JavaScript
  • Angular
  • PostgreSQL

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne